Strona główna »Forum »
Strona główna firefox Forum forum Dlaczego Firefox firefox Download download Kontakt
AKCJA FIREFOX
MENU

Oto niektóre z waszych odpowiedzi na pytanie - Dlaczego właśnie Firefox?

Jest bardzo wygodny - dużo przydatnych opcji i nie wczytuje stron za długo. Do tego jak chcę przeglądać strony w zakładkach to mam w zakładkach, a jak w 2 okienkach to w okienkach.
LuisPo pierwsze ma prosty interfejs. Poza tym jest często aktualizowany, ma wiele przydatnych komponentów do zgrania i ma preloading stron.
Skorpion17Korzystam z Firefoxa, bo mnie nigdy nie zawiódł :)
Katarzyna SiudekSzybkość, zakładki, stabilność, zgodność z w3c :) rozszerzalność poprzez wtyczki oraz motywy etc.
RatayBo jest lepszy od IE :D
PoopSzybszy, możliwość rozbudowy, bezpieczniejszy (czyt. mniej dziurawy), no i zakładki :), przydatne funkcje, takie jak wyszukiwanie słów na stronie itp.
007raulNa FF nie złapię wirusa, którego nie będę mógł potem usunąć, ogólnie mówiąc jest szybszy i ładniejszy.
EdzioJa używam zawsze FF. A dlaczego? Opera jakoś mi "nie siadła". Kiedy po raz pierwszy ją włączyłam, to przygniotła mnie ilość przycisków, no niby to można przecież dostosować do siebie, ale pierwsze wrażenie się liczy :> FF nie wiesza się jak IE, który momentami padał mi bardzo często... Zgodność ze standardami - dla kogoś kto kiedykolwiek robił stronę to jest naprawdę ważne, żeby strona się nie rozwalała tylko dlatego, że jakas przeglądarka nie obsługuje tego, co się powszechnie stosuje ;) Nie widzę różnicy w szybkości, w końcu parę sekund mnie nie zbawi ;] Poza tym, przyzwyczaiłam się i na razie nie widze powodów, żeby zmieniać. No i ma takie ładne skórki...
MirelaJest on wygodny w użyciu, przejrzysty, ładnie się prezentuje i mimo, że ostatnio czasem szwankuje jest najlepszą przeglądarka jaką do tej pory używałem.
Anakin_17

 

 

 

Copyright 2006/2012 by Firefox.netkomp.net.pl All rights Reserved.